AAI Centrum de Klimop

Contact

LET OP: voor stage-aanvragen, gebruik niet onderstaand formulier maar mail je brief en cv naar stages@aaicentrumdeklimop.nl

    Praktijkadres (bezoeken alleen op afspraak):
    Paardenmelkerij de Edelweiss
    Hanekinderstraat 9
    4871 NG Etten-Leur

    Correspondentieadres:
    A.A.I. centrum De Klimop
    Hanekinderstraat 9
    4871 NG Etten-Leur

    Algemeenadministratie@aaicentrumdeklimop.nl
    06-12588656 / 076-5329548
    Stage-aanvragenstages@aaicentrumdeklimop.nl
    Beleidsteam
    Paulien Rutgers
    Directeur
    paulien@aaicentrumdeklimop.nl
    06-81979585
    Theo Ruikes
    Beleidsadviseur
    theo@aaicentrumdeklimop.nl
    Iris van den Bemd
    Beleidsmedewerker
    Jeugdhulpverlener
    iris@aaicentrumdeklimop.nl
    06-81806706

    Rachel van Roosmalen
    Beleidsmedewerker
    Jeugdhulpverlener
    rachel@aaicentrumdeklimop.nl
    06-81808773

    Jeugdhulpverleners
    Ingrid van Veeningrid@aaicentrumdeklimop.nl
    06-28114405
    Kim Mathijssenkim@aaicentrumdeklimop.nl
    06-28467775
    Krista van Rooijenkrista@aaicentrumdeklimop.nl
    06-41720476
    Natasja Leeflang-Van Houtnatasja@aaicentrumdeklimop.nl
    Niena Stoopniena@aaicentrumdeklimop.nl
    06-38028549
    Regina Verstegenregina@aaicentrumdeklimop.nl
    06-28466305
    Sabrina Webersabrina@aaicentrumdeklimop.nl
    06-39567207
    Tess Streefkerktess@aaicentrumdeklimop.nl
    06-41924281
    Leerkracht
    Mandy Rijkers-De Bontmandy@aaicentrumdeklimop.nl
    06-41914684
    Facturen
    Elly Rigor
    Financieel medewerker
    elly@aaicentrumdeklimop.nl
    06-12588656 (bereikbaar op woensdag)